Manicure klasyczny – 50zł

Zabieg pielęgnacyjny na dłonie, polegający na usunięciu zbędnych skórek z okolicy wału paznkciowego, skróceniu, oszlifowaniu i wypolerowaniu płytki paznokciowej.

  • Manicure klasyczny z malowaniem paznokci – 60zł
  • Manikure klasyczny z parafiną – 80zł

Manicure japoński – 70 zł

Manicure japoński-metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im jednocześnie połysk różowej perły. Ten nowoczesny manicure nadaje paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne, witaminy A, H, E , prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. Manicure zapobiega łuszczeniu i rozdwajaniu się płytki paznokciowej. Zalecany jest osobom z problemem rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zabieg należy powtarzać co 2-3 tygodnie.

Manicure hybrydowy – 70zł

Manicure hybrydowy to trend w stylizacja paznokci, który od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem. W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów, stosowane tu lakiero-żele utwardza się w lampie UV/LED. Gwarantuje to nieskazitelny blask, niewiarygodną odporność na zarysowanie, odpryskiwanie lakieru, a co także zachęcające – nie wymaga schnięcia. Oznacza to, że natychmiast po zakończeniu zabiegu można bez obaw sięgnąć do torebki, założyć płaszcz lub wykonać inne czynności, które były niemożliwe po pomalowaniu paznokcie tradycyjnym lakierem!

Manicure SPA – 110zł

Zabieg pielęgnacyjny na dłonie, polegający na usunięciu zbędnych skórek z okolicy wału paznkciowego, skróceniu, oszlifowaniu i wypolerowaniu płytki paznokciowej. Ponadto wykonywany jest peeling dłoni , aby zmiękczyć skórę , następnie aplikowana jest odżywcza maska do rąk , która pod okładem z parafiny może jeszcze głębiej wejść wgłąb skóry.

Parafina na dłonie – 50zł

Zabieg parafinowy jest rytuałem pielęgnacyjnym, przeznaczony szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno – zimowym, zaleca się go także osobom mającym częsty kontakt z detergentami. Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną (zatrzymuje wilgoć) , zmiękcza skórę i regeneruje ją. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie.