Oferujemy Państwu szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszym salonie dostępna jest profesjonalna depilacja woskiem nóg, pach czy okolic bikini, a także pleców oraz torsu. Dużym powodzeniem wśród klientów cieszy się również redukcja cellulitu. W Studio Cocoon oferowana jest karboksyterapia, mezoterapia oraz inne zabiegi, pozwalające pozbyć się pomarańczowej skórki. Poprawiamy elastyczność skóry z pomocą fal radiowych oraz nowoczesnej metody thermage. Udostępniamy również szeroki wachlarz zabiegów wyszczuplających, pozwalających pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, nóg oraz pośladków.

Vacum & RF od 80zł

Metoda redukująca cellulit łącząca fale radiowe z masażem próżniowym. Vacuum RF powstało z połączenia dwóch, już świetniie znanych metod – czyli masażu bańką chińską i technologi rozbijania cellulitu za pomocą fal radiowych. Naukowcy wpadli na pomysł aby połączyć obie te metody i wykorzystać synergizm ich działania.
Większość osób zna zasadę i działanie masażu bańką chińską. Natomiast skuteczność działania fal radiowych została potwierdzona specjalistycznymi badaniami. Specjalne elektrody przenoszą częstotliwość radiową w głębokie warstwy skóry, co powoduje podgrzanie tkanek na poziomie skóry właściwej tym samym pobudza komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu, poprawa jakości skóry oraz ujędrnienie zwiotczałego ciała. Vacuum RF działa też rewelacyjnie na odprężenie mięśni i łagodzenie bólu, pobudza układ limfatyczny i krążenie krwi, zwiększa metabolizm w tkankach, redukuje wolne rodniki a nawet spłyca niewielkie rozstępy. Fale Radiowe są skuteczne i bezpieczne, gdyż energia absorbowane w komórkach skóry nie niszczy innych struktur ciała.

 • Zabieg na wybraną partię ciała 10min – 80zł
 • Zabieg na wybraną partię ciała 20min – 150zł
 • Zabieg na wybraną partię ciała 30min- 210zł
 • Zabieg na wybraną partię ciała 40min – 250zł
 • Zabieg na wybraną partię ciała 60min – 320zł

Body Optymizer od 70zł

Rewolucja w odchudzaniu i modelowaniu ciała

Zabieg efektywnej, bezinwazyjnej metody terapii próżniowej wykorzystujący urządzenie zaopatrzone w rolki naciągająco – ssące, dzięki którym możliwe jest modelowanie skóry twarzy i ciała. Bazkonkurencyjna walka z miejscową otyłością i cellulitem. Drenaż limfatyczny mobilizuje tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie, eliminuje płyny nagromadzone w obszarach poddanych zabiegowi.

Podczas zabiegu wykorzystywane jest podciśnienie ciągłe i pulsacyjne o różnym stopniu natężenia i częstotliwościach.

Dzięki wymiennym głowicom w urządzeniu, można wykonać nastepujące zabiegi:

 • ksztaltowanie sylwetki(modelowanie i wyszczuplanie ciała)
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • aktywowanie metabolizmu
 • poprawa napiecia i jędrności skóry(obwisłe ramiona, zwiotczałe powłoki brzuszne)
 • redukcja cellulitu
 • zmniejszenie blizn i rozstępów skóry
 • podniesienie i ujędrnienie pośladków

Do wykonania zabiegu potrzebny jest specjalny kombinezon-body, który można zakupić w naszym salonie – cena 80zł (kombinezon wielokrotnego użytku)

 • Zabieg na wybraną partię 15min – 70zł
 • Zabieg na wybraną partię 35min – 140zł
 • Zabieg na wybraną partię 60min – 210zł

RF – fale radiowe

Fale radiowe wykorzystywane we współczesnej kosmetologii pozwalają wykonać lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo poprzez zwiększenie gęstości i odporności skóry.
Zabieg polega na odpowiednim dawkowaniu fal radiowych, których energia zamieniana jest na ciepło. Przy temperaturze około 40 stopni zwiększa się ukrwienie skóry, dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry. Fale radiowe łagodzą obrzęki, zmnniejszają woreczki tłuszczowe pod oczami oraz obwisłości policzków, podbródka i szyi. Twarz po zabiegu wygląda młodo i promiennie. Dzięki wyjątkowym możliwościom urządzenia do stosowania zabiegu z wykorzystaniem RF można zredukować cellulit, lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zwiotczałą skórę.
Zabieg można wykonywać na ramionach, brzuchu, pośladkach, wewnętrznej i zewnętrznej części ud, kolanach, torsie, otłuszczonych plecach.Zastosowanie fal radiowych przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wspomaga modelowanie sylwetki. Zabiegi na twarz wygładzają zmarszczki, zwiększają elastyczność skóry, modelują owal twarzy i poprawiają wygląd.
Prowadzone badania udowodniły wysoką skuteczność fal radiowych. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a efekty widoczne już po kilku wizytach.
W zależności od stanu skóry zaleca się wykonanie zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu. Słońce oraz opalona skóra nie są przeciwwskazaniem do stosowania RF.
Zastosowanie fal radiowych rozpoczęło nową erę w walce z oznakami starzenia się skóry i utratą jej elastyczności, a także okazało się nieocenione podczas zabiegów modelowania sylwetki. Stanowi rewelacyjną alternatywę dla zabiegów stosowanych w chirurgii plastycznej.

 • Wybrana okolica 30 min – 160zł
 • Wybrana okolica 60 min – 240zł
 • Wybrana okolica 90 min – 310zł

DERMAPEN – mezoterapia mikroiłowa 0d 400zł

Zabieg z użyciem urządzenia Dermapen stymuluje skórę do odbudowy w trzech etapach. W fazie pierwszej nakłucia skóry, a co za tym idzie jej mikrouszkodzenia powodują, że znacząco wzrasta szybkość procesów związanych z tworzeniem się nowych włókien kolagenowych. W etapie drugim powstaje elastyna, proteoglikany, a także pozostałe rodzaje kolagenu. W fazie końcowej mają miejsce procesy, których efektem jest ujędrnienie skóry oraz poprawa jej gęstości.

Ogólnymi wskazaniami do zabiegu z użyciem urządzenia Dermapen są różne problemy skórne, do których zaliczyć można:

 • Cellulit,
 • Zmarszczki średnie oraz płytkie,
 • Blizny oraz nieestetyczne znamiona,
 • Rozstępy,
 • Rozszerzone pory,
 • Skóra zwiotczała oraz wysuszona,
 • Wypadanie włosów.

Depilacja woskiem

Pachy40/50 zł
Okolice bikini40/60 zł
Bikini głębokie80/100 zł
Bikini glębokie + szpara pośladkowa100/140 zł
Plecy80/120 zł
Brzuch50/60 zł
Ręce60/80 zł
Łydki60/80 zł
Uda70/90 zł
Całe nogi120/150 zł
Całe nogi + bikini140/180 zł

Header text